opinie

"Aniu! Wszystkie banerki są cudowne! Dziękuję :):) Kurcze, niby zazwyczaj to samo, bo przecież korzystasz ciągle z moich zdjęć, które znam, plus moja "firmowa" czcionka. A jednak za każdym razem mnie zaskakujesz tymi Twoimi banerkami na mega PLUS! I wyczarowujesz bardzo spójne i piękne graficznie opracowania."
2018
Joanna Wieczorkiewicz
artlantyda.pl
"Bardzo cenię sobie współpracę z Anią. Zawsze bardzo solidna, dokładna, z głową pełną pomysłów. A co najważniejsze - umie czytać w myślach :) i realizuje graficzne potrzeby nawet te nie do końca wprost wypowiedziane."
2017
Joanna Wieczorkiewicz
artlantyda.pl
"Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Wykonała dla mnie bardzo dużo projektów i nigdy nie byłam zawiedziona. Będę wracać na pewno z kolejnymi potrzebami, a innym serdecznie polecam!"
2017
Joanna Wieczorkiewicz
artlantyda.pl
"W końcu mój blogowy świat wygląda, tak jak sobie wymarzyłam. A wszystko dzięki @pilatanna która zajęła się realizacja mojego projektu. Z tego miejsca pragnę jej serdecznie podziękować za zaangażowanie, dobry kontakt, świetną prace, za spełnienie moich oczekiwań. Jeśli kogoś takiego właśnie szukacie, to gorąco polecam!"
2016
Magdalena Achtelik
magdalena-achtelik.pl
"Wygląd jest cudowny. Jestem w nim strasznie zakochana, Korzystam z niego już tak długo i myślę, że to chyba najsłodszy wygląd w strefie wypiekowej. Zawiera każdy element kuchni jak czapka, fartuszek czy wałek. Są fajnie rozplanowane jako gadżety i idealnie się komponują. Oprócz tej słodyczy jest bardzo przejrzysty, prosty i wszystko ładnie wygląda. Logo jest cudowne, od początku bloga o nim marzyłam ale nigdy nie wiedziałam jak się za to zabrać. A tu proszę mam teraz śliczne logo idealnie pasujące do bloga. Naprawdę serdecznie polecam! Warto bo rezultaty są powalające nie tylko dla mnie, autora ale także dla odbiorców."
2015
Słodka Kuchareczka
slodkakuchareczka.blogspot.com
"Wiecie jak to jest, gdy ma się w głowie jakiś pomysł, ale człowiek nie ma pojęcia jak się za to zabrać, by przeobraził się on w coś realnego? Ja tak miałam, a Ania pomogła mi zrealizować wyobrażenie, o tym jak chciałabym by mój blog wyglądał. Służyła radą, tłumaczyła co i jak, gdy było trzeba- krytykowała, dzięki temu efekt jest niezaprzeczalnie dobry! A nawet bardzo dobry!"
2015
Fabryka Pomysłów
fpomyslow.blogspot.com
"Pięknie dziękuję w imieniu wszystkich projektantek Pomorze Craftuje, za przygotowanie nowego layoutu naszej strony. Współpraca z Anią to czysta przyjemność, nowy projekt powstał w ekspresowym tempie, z uwzględnieniem wszystkich naszych uwag i pomysłów, a dzięki rozwiązaniom Ani całość jest spójna i przejrzysta. Dodatkowo Ania przeniosła nam zawartość starego bloga na nową stronę, dzięki czemu mimo zmiany nazwy bloga wszystkie posty z poprzedniego zostały zachowane i dostępne są pod nowym adresem. Jesteśmy bardzo zadowolone i gorąco zachęcamy do współpracy z Anią :)"
2015
Pomorze Craftuje
pomorze-craftuje.blogspot.com
"Projekt wykonany przez Anię całkowicie spełnił moje oczekiwania. Blog wygląda teraz dokładnie tak, jak miał wyglądać w zamyśle. Mam nadzieję, że nie byłam bardzo marudna :))) Jeśli ktoś miałby szukać pomocy niech się koniecznie zwróci o nią do Ani."
2014
Dorja Design
dorjadesign.blogspot.com
"Z nowego wyglądu bloga jestem mega zadowolona! Ania idealnie zwizualizowała moje preferencje. Jest prosto, a zarazem bardzo "kawaii", co wpasowuje się w tematykę bloga, szczególnie podoba mi się pokaz slajdów w nagłówku bloga no i odświeżone logo. Jeszcze raz dziękuję i polecam Anię z całego serca! Pełen profesjonalizm :)"
2014
Katarzyna Snowacka
katalin-handmade.blogspot.com
"Miałam szczęście wygrać metamorfozę u Ani, ale jeszcze większe szczęście w związku z tym miał mój blog. ;) Pozbyłam się wreszcie wszelkiego rodzaju śmieci, Ania zaś dopełniła przemiany prostymi i czytelnymi grafikami. Cierpliwie tłumaczyła i poprawiała wszelkie 'ale'. Polecam"
2014
Lore Art
lore-art.blogspot.com
"Bardzo dziękuję ! To już mój drugi blog, który nabrał eleganckiego wyglądu dzięki Ani! Ania jest konkretna i wspaniale się z nią współpracuje. Ma głowę pełną pomysłów, a jej projekty są dopracowane i bardzo estetyczne. Jeszcze raz dziękuję :)"
2014
Magdalena Różyło
magdalenarozylo.blogspot.com
"Doskonale dopasowany layout do mich potrzeb! Kompleksowa pomoc i doradztwo, jak również ogromna cierpliwość autorki projektu to niespotykane atuty! Polecam!"
2014
Weronika
koralikowaweraph.blogspot.com
"Polecam serdecznie współpracę z Anią. Zawsze brakowało mi czasu na "odnowienie" bloga i pojawiła się właśnie Ania z jej głową pełną kreatywnych pomysłów :) Oddajcie bloga w dobre ręce ! :)"
2014
Magdalena Różyło
szklanymokiemmym.blogspot.com