o mnie

Witaj

w mojej Wirtualnej Pracowni.

Nazywam się Anna Piłat i jestem p r o j e k t a n t k ą.

Chcę, byś poznała mnie odrobinę lepiej i dowiedziała się z jakiego powodu robię to, co robię. Projektowanie było - w takiej czy innej postaci - obecne na każdym etapie mojego życia, dlatego przedstawiam Ci wszystkie role projektantki, w które udało mi się dotychczas wcielić.
1993

pomocnik projektanta majstra

tata złota rączka i jego warsztat
W dzieciństwie byłam chłopczycą i dużo czasu spędzałam razem z tatą, gdy ten oddawał się swojemu ulubionemu zajęciu – majsterkowaniu. Ciekawiło mnie jak powstają i działają różne przedmioty, dlatego podglądałam, pomagałam i majsterkowałam, gdy tylko mi na to pozwolił. Ze śrubkami i gwoździami zaprzyjaźniłam się mając zaledwie kilka lat.
2001

projektowanie ubioru i biżuterii - dla lalek

ciocia krawcowa i jej pracownia
Równocześnie, jako mała dziewczynka, podglądałam ciocię krawcową i marzyłam o projektowaniu ubrań. Ze ścinków jej prac tworzyłam ubranka dla lalek, szyjąc je ręcznie lub zasiadając do wysłużonego Łucznika. Z maleńkich koralików tworzyłam dla nich naszyjniki, aby dopełnić całości kreacji.
2004

projektowanie relacji

zaplecze własne
Gdy rozpoczęłam naukę w gimnazjum, zaczęłam nawiązywać relacje, których mechanizmy stały się jednocześnie obiektem moich zainteresowań. Zgłębiałam tajniki psychologii, NLP. Zostałam również wolontariuszką w miejskim hospicjum.
Gdy nadszedł etap wybrania szkoły średniej, walczyłam z myślami.
W okolicy nie było kierunków związanych z projektowaniem ubioru czy też biżuterii.
Moje wybory opierały się więc na dostępnych alternatywach
czyli handlu, psychologii i socjologii, skończyło się jednak na... budownictwie.
2007 - 2011

projektowanie budowlane

technikum budowlane
Wybór tego zawodu był zrządzeniem losu, ale podświadomie pokierowany był też moim zamiłowaniem do majsterkowania. Początkowo myślałam o jego kontynuacji - w zawodzie architekta wnętrz, jednak ostatecznie nie związałam przyszłości z budownictwem. W szkole średniej powróciłam do realizowania dziecięcych marzeń jako projektantka biżuterii.
2011 - 2016

kreatywny kufer

blog
Poza projektowaniem i tworzeniem biżuterii, postanowiłam stworzyć miejsce, w którym jej twórcy będą mogli otrzymać wsparcie w rozwoju oraz poznać inne twórcze osoby. Tak zrodził się Kreatywny Kufer, w którym byłam jednocześnie projektantką biżuterii, grafiki, kontentu...
2012 - 2014

projektowanie biżuterii

Skrzydlata Galeria
Zwieńczeniem dziecięcych marzeń było założenie własnej firmy. W zaciszu domowej pracowni tworzyłam własnoręcznie biżuterię.
2013 - 2015

projektowanie komputerów, sieci i aplikacji

technikum informatyczne
Ciekawość nowych technologii i chęć zdobycia umiejętności samodzielnego zaprojektowania firmowej grafiki oraz bloga, doprowadziła mnie do ukończenia zaocznego technikum informatycznego, które dało początek czemuś nowemu...
2015 - teraz

projektowanie grafiki, multimediów i reklamy

kwalifikacyjne kursy zawodowe
Obrałam sobie za cel zdobycie wiedzy, która pozwoli mi w przyszłości stworzyć własną wirtualną pracownię dla osób potrzebujących technicznego wsparcia w prowadzeniu bloga czy też biznesu. Dlatego poszerzałam swoją wiedzę informatyczną podczas kursów kwalifikacyjnych dla zawodu Technik cyfrowych procesów graficznych, a także Technik organizacji reklamy.
2018 - teraz

projektowanie przestrzeni internetowej

wirtualna pracownia
Jesteś właśnie w tym miejscu, mojej wirtualnej pracowni stworzonej z myślą o Tobie i o tym, w jaki sposób mogę Ci pomóc. Czy będzie to grafika, projekt bloga lub mailingu, a może coś zupełnie innego? Postaram się dać z siebie wszystko, tak aby rezultat był dla Ciebie bardziej niż zadowalający.
I chociaż do tej pory zajmowałam się różnymi rzeczami,
zawsze pozostawał i nadal pozostaje wspólny mianownik - p r o j e k t o w a n i e.
Odrobinę prywatności i to, co dzieje się po drugiej stronie wirtualnej pracowni,
możesz zobaczyć na moim Instagramie.