10 stycznia 2015

Projekt bloga Pomorze Craftuje

projekt bloga Pomorze Craftuje
Jakiś czas temu zostałam poproszona o pomoc w reaktywacji kreatywnego bloga o nazwie Pomorskie Craftuje. Jego Projektantki postanowiły wznowić działalność, poszerzyć ją oraz zmienić wizerunek bloga. Zmianie uległa również jego nazwa. Blog powstał dla wszystkich craftujących osób z Pomorza. Jego zadaniem jest ułatwienie kontaktu oraz spotkań kreatywnych artystów z tego regionu. Znajdziesz tu również listę warsztatów oraz ciekawe wyzwania.

Jak wyglądało przygotowanie projektu i szablonu?

Tym razem moim zadaniem było wykonanie projektu bazującego na grafice wykonanej przez Ivy. Wymagania dotyczące układu i pozostałych elementów przedstawiła Joanna. W ten oto sposób powstał projekt i szablon z użyciem dodatku dynamicznego w postaci obracających się ikon udostępniania. Grafikę do ikon społecznościowych wykonałam bazując na grafice Ivy. Projekt i szablon jest już dostępny na oficjalnym blogu Pomorze Craftuje.

1 komentarz:

  1. Pięknie dziękuję w imieniu wszystkich projektantek Pomorze Craftuje, za przygotowanie nowego layoutu naszej strony. Współpraca z Anią to czysta przyjemność, nowy projekt powstał w ekspresowym tempie, z uwzględnieniem wszystkich naszych uwag i pomysłów, a dzięki rozwiązaniom Ani całość jest spójna i przejrzysta. Dodatkowo Ania przeniosła nam zawartość starego bloga na nową stronę, dzięki czemu mimo zmiany nazwy bloga wszystkie posty z poprzedniego zostały zachowane i dostępne są pod nowym adresem. Jesteśmy bardzo zadowolone i gorąco zachęcamy do współpracy z Anią :)

    OdpowiedzUsuń