Notatnik projektowy 2016


Drodzy Czytelnicy, z radością informuję, że karty notatnika projektowego na rok 2016 są już gotowe i możecie je drukować. Wczoraj osoby zapisane na mój newsletter otrzymały do niego dostęp, jednak Wy również, jeżeli nie jesteście jeszcze na liście odbiorców, możecie zapisać się i mieć dostęp do Notatnika projektowego.


newsletter templates powered by FreshMail
Poza kalendarzem rocznym i tym na dany miesiąc zawiera on karty na rok 2016 z możliwością zaplanowania dnia oraz listy rzeczy do zrobienia w danym tygodniu.Dodatkowo dostępne są również niezależne karty, które pomogą zaplanować przeróżne czynności takie jak np. planowanie posta:


czy też:


i inne...

Jak drukować?

Notatnik projektowy przygotowałam w formacie A5, większość drukarek niestety jednak nie obsługuje drukowania tego formatu bez marginesów dlatego na jednej kartce formatu A4 przygotowałam po dwie strony notatnika.

Najlepiej drukować go dwustronnie, najpierw wydrukować parzyste, później nieparzyste strony, jeżeli drukarka nie ma możliwości dwustronnego drukowania. Należy również pamiętać o włożeniu papieru odpowiednią stroną.

Jak Wam się podoba? : )

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz